ПОШТА

info@stek.pl.ua

ТЕЛЕФОН

(067) 40-7777-1

(098)40-7777-1

(097)40-7777-1

Виготовлення пружин. Частина 1.

Пружина - незамінний елемент у практично всіх механізмах. Так, різні види пружин вживаються як в автомобілебудуванні, так і при виготовленні особливо простих предметів (наприклад, матраців). Всі ми знаємо принцип дії пружини, але мало хто з нас розуміє, ніби їх є дуже багато типів і вже тим більше мало хто думав над тим, як відбувається процес виробництва пружин.

Дана замітка допоможе вам зрозуміти, що це таке - пружини і як відбувається процес виробництва пружин. Види пружин: пружини стиснення, пружини кручення, пружини розтягування.

Пружини розтягання - це пружини, які розраховані на підвищення довжини перед перевантаженням, тобто при ненавантаженому розташуванні витки такої пружини мають замкнутий вид.

Пружини стиску - безумовна протилежність попереднім, тобто при перевантаженні витки стискаються, а при відсутності такої - розпрямляються. Використання пружин стиснення вже давно стало для людини щоденним, так як цей їхній вид вважається найбільш знаменитим. Є 2 основних типи виготовлення пружин: ручний або за допомогою потрібного оснащення. На заводах встановлюються спеціальні пружинонавивочні верстати, за допомогою яких і формуються самі пружини. Вручну пружини формуються на особливих оправках, але, до даного способу вдаються все рідше, тому що головною метою виробників зараз вважається продаж пружин, а за допомогою автомата це можна зробити ще швидше. Таким чином, реалізація пружин зростає. А з огляду на повагу ступінь нинішнього попиту на подібного роду вироби, ніяк не важко зрозуміти, що виготовлення пружин за допомогою автоматики неодмінно дешевше.

Пружини виробляють з особливою пружинної сталі. Висновок можемо зробити наступний: сила пружини залежить в першу чергу від матеріалу і способу, за допомогою якого вона була зроблена. Крім того, в залежності від потрібного перевантаження і сфери застосування, є різні види пружин. Так що пружина - напевно ніяк не тільки мала дрібниця кулькової ручки, а й елемент неабиякого і важкого пристрою на кшталт машинного засобу. І то, і інше - пружини, однак вони можуть мати не тільки різні розміри, але мають і можуть мати різний принцип дії.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг0.00(0 Голосів)

ПРУЖИНИ СТИСНЕННЯ

ПРУЖИНИ РОЗТЯГНЕННЯ

ПРУЖИНИ ТАРІЛЧАСТІ

ПРУЖИНИ КРУЧЕННЯ